Movies
Ratings
781
A Good YearRated ★ 5.0
Heartbreak HotelRated ★ 0.5
DragonHeartRated ★ 3.5
Sorority BoysRated ★ 3.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.0
Men of HonorRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
Sixty Million Dollar ManRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 3.0
MannequinRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Let's Go to PrisonRated ★ 3.0
ElfRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 0.5
ZodiacRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.5
IdiocracyRated ★ 3.0