Movies
Ratings
221
Jason BourneRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0
We Are Your FriendsRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5