Movies
Ratings
326
SicarioRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
SomewhereRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Antarctic JournalRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.0