Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 1.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0