Series
Ratings
56
My NameRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5