Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Greatest MarriageRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5