Movies
Ratings
24
Begin AgainRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Freedom WritersRated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 4.0
Farewell, My QueenRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
One on OneRated ★ 3.0
Short PeaceRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.0