Series
Ratings
404
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 2.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
The PackageRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0