Movies
Ratings
690
Saving Private RyanRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 2.5
How to Be SingleRated ★ 2.5
HereticRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Grown UpsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5