Titles you rated
YouRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5