Movies
Ratings
519
The Return of JafarRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 1.5
Godzilla VS. KongRated ★ 2.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 2.0
StardustRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0