Series
Ratings
140
Secret Love AffairRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Friends Season 10Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5- 우에노 주리와 다섯개의 가방Rated ★ 3.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0