Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
The DefectsRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Study GroupRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0