Titles you rated
Free!: The Final Stroke – Part 1Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0