Movies
Ratings
156
Self/lessRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
SanctumRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0