Movies
Ratings
206
Your Name.Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Chicken LittleRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 1.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0