Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0