Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5