Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5