Titles you rated
- 641 FamilyRated ★ 3.0
- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 4.0
- Apgujeong HouseRated ★ 3.0
The King of LegendRated ★ 4.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 4.0- Three MenRated ★ 4.0
God of WarRated ★ 4.0- Hello, God!Rated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5