Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5