Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 0.5
C'est Si BonRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 0.5
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5