Movies
Ratings
384
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0