Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0