Movies
Ratings
15
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0