Series
Ratings
29
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5