Movies
Ratings
453
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 2.5
AntebellumRated ★ 3.5
Once Upon A SnowmanRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Perfect StrangersRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0