Titles you rated
- KashaRated ★ 0.5
Mom and SisterRated ★ 4.5- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 4.0
Into the SunRated ★ 5.0- Forever YoursRated ★ 4.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
Air CityRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- TruthRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5- Sad Love StoryRated ★ 4.5
- Paper CraneRated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5