Titles you rated
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 3.5- プライドRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0