Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5