Movies
Ratings
808
BedevilledRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.0