Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0