Movies
Ratings
432
The Green KnightRated ★ 1.0
UnfaithfulRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
Another YearRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
RosettaRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Re-encounterRated ★ 3.5