Series
Ratings
11
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5