Movies
Ratings
358
ExhumaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0