Movies
Ratings
526
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0