Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0