Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5