Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0