Movies
Ratings
226
ZootopiaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0