Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.5
Like You Know It AllRated ★ 4.5
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 3.5
In Front of Your FaceRated ★ 3.0
In WaterRated ★ 5.0
The Woman Who RanRated ★ 4.0
IntroductionRated ★ 4.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.0
In Our DayRated ★ 2.5
Walk UpRated ★ 4.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
StokerRated ★ 3.5