Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Her Lovely HeelsRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Again, My LoveRated ★ 3.5
Powerful OpponentsRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 4.0
Your Neighbor's WifeRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
The Great MerchantRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0