Movies
Ratings
46
50 First DatesRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0