Movies
Ratings
65
What a Girl WantsRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Seven Brides for Seven BrothersRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0