Movies
Ratings
893
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 4.0
AttractionRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Part-time SpyRated ★ 3.0
PeppermintRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
No EscapeRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.0
T-34Rated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0