Movies
Ratings
715
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5