Movies
Ratings
505
DefaultRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 0.5
Golden SlumberRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Parallel LifeRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 2.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 2.0