Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0