Movies
Ratings
22
Miss GrannyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0