Series
Ratings
102
Alien: EarthRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 3.0